KONST / Litografier / Färglitografi 13732033
nr 1373 2033
Knut Gruva
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/360. Motivet: 35x54cm
Knut Gruva, svensk målare född i Stockholm 1902, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:59:30
11/1 18:33:28
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm